PRACA - SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji w zakresie wnioskowania o wydanie decyzji/pozwoleń sektorowych i pozwoleń zintegrowanych dla inwestycji sektora gospodarki odpadami
  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie oceny oddziaływania na środowisko: Karty informacyjne przedsięwzięcia, Raporty o oddziaływaniu na środowisko
Nasze wymagania:
  • wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska/nauk przyrodniczych lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane: doświadczenie zawodowe w branży gospodarki odpadami
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie, która jest liderem w branży gospodarki odpadami
  • długofalową politykę budowania kariery i pozyskania wiedzy branżowej
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • szkolenia zawodowe i dofinansowanie nauki
  • udział w targach i konferencjach branżowych
  • kartę Multisport
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code'u
  • kawa/herbata

Zapraszamy do aplikowania pod adresem: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-ochrony-srodowiska-poznan-mragowska-3,oferta,1002870246?s=1f7c2c91&searchId=MTY5NTM3ODA5MzMyMC4wODY0